6161 Starkvinglas
8 st, omkring 1900. Höjd: 10,5-11 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 2 december 2019 -
4677 Karaff + stark..
5 delar, 1800-tal
Såld: 500 kr
Såldes den 16 november 2009 -
2328 Starkvinglas
10st
Såld: 250 kr
Såldes den 20 december 2004
8600 Starkvinglas
3 del, 1 nagg, H10-13
Såld: 300 kr
Såldes den 6 december 2004 -
1430 Starkvinglas
8st
Såld: 150 kr
Såldes den 17 november 2003 -
7577 Starkvinglas
14 del
Såld: 650 kr
Såldes den 10 februari 2003